"Ať už tedy jíte nebo pijete nebo děláte cokoli, dělejte všechno k Boží slávě." 1. Korintským 10,31 (Bible)

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4

Jste zde

rakovina

Příliš bílkovin z masa škodí stejně jako kouření

„Dospěli jsme k přesvědčivým důkazům, že strava s vysokým podílem bílkovin, především živočišného původu, škodí zdraví téměř stejně jako kouření,“ řekl serveru BBC Valter Longo z univerzity z Jižní Karolíny.

Zkoumal zdravotní stav a stravovací zvyklosti tisícovek lidí ve středním věku po dobu dvaceti let. Ti z nich, kteří měli v jídelníčku často živočišné bílkoviny, měli čtyřikrát vyšší pravděpodobnost onemocnění rakovinou než jejich vrstevníci, preferující ­stravu s méně proteiny.

Riziko „pojídačů masa“ je podle studie v časopisu Cell srovnatelné s nebezpečím, kterému čelí lidé kouřící dlouhodobě dvacet cigaret denně.

Rakovina, pneumonie, MRSA

OZDRAVNÝ PROGRAM - NEW START

výživa-pohyb-voda-sluneční svit-střídmost-čerstvý vzduch-odpočinek-důvěra v Boha

  • Zábaly na plíce

a. Kostivalový

nastrouhat na jemno kořen kostivalu(asi jednu malou misku), zalít horkou vodou v takovém množství, aby vznikla hustá slizovitá kaše (udělejte doma a vložte do termosky, plastové nádoby s víčkem)

Historie mé vlastní choroby - rakovina prsu

V roce 1907 jsem se stala lékařkou a prodělala jsem dvanáctiletou praxi v nemocnici. Po celou dobu jsem jedla nemocniční stravu. Při tom jsem stále trpěla zácpou, což je nevyhnutelný předpoklad vzniku rakoviny. V lednu 1941 jsem začala pociťovat velkou únavu a malátnost. V květnu téhož roku jsem objevila náhodou bulku v pravém prsu, o velikost lískového oříšku. Za pět týdnů dosáhla uzlina velikosti slepičího vejce. Byla tvrdá, uzlovitá a hluboko vrostlá pod pokožku.
 

Rakovina

Tags: 

Rakovina v grafech

Mudr. Neil Nedley, USA.  Z projektu pro zlepšení zdraví každého člověka - Proof positive.

Tags: 

Rakovina I. část

Mudr Kristine Nolfi

Tags: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer