"Ať už tedy jíte nebo pijete nebo děláte cokoli, dělejte všechno k Boží slávě." 1. Korintským 10,31 (Bible)

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4

Jste zde

Úvodní slovo autorky

Úvodní slovo autorky

Žijeme ve světě zmatku a problémů, kdy nic není jisté a pro dobrou radu člověk neví, kam zajít. A přestože si můžeme vše koupit, stále si pokaždé vzájemně přejeme hlavně to zdraví a štěstí. Přejeme si radost, klid a mír. Přejeme si mít životní hodnoty, které se nedají zaplatit penězi ani nijak odčinit. Chceme mít ten správný pozitivní přístup k životu.

A o tom to vlastně je. Žít s radostí a čistým svědomím, že dělám to nejlepší, co mohu pro sebe i pro druhé. A ačkoliv většina lidí se slepě i vědomě valí v proudu zaběhlých nesprávných životních stereotypů, každý má možnost a svobodu volby vystoupit z rozjetého vlaku, zastavit se a nasměrovat svůj život správným směrem. Seřadit si životní priority a vykročit vpřed s pozvednutou hlavou a úsměvem na rtech.

A proto vám nabízím tyto informace o přirozeném životě, zdraví a přírodní léčbě. Přírodní léčebné metody, které spolupracují s tělem v jeho vlastním léčebném úsilí k navrácení zdraví, stojí oproti současné medicíně ve velkém kontrastu. Sem patří odpočinek, lehké půsty o vodě, lehká jídla, klystýry, používání vody, čerstvý vzduch, sluneční svit, vyvarování se škodlivých látek a důvěra v božskou moc.

Průkopnice přírodní léčby, Ellen White, to napsala velmi jednoduše a jasně: "Jedinou nadějí na zlepšení je vzdělávat lidi ve správných zásadách. Ať lékaři učí lidi, že obnovující moc není v lécích, ale v přírodě. Nemoc je snaha přírody osvobodit organismus od následků, které jsou výsledkem přestupování zdravotních zákonů. Když přijde nemoc, měl by se celý případ zvážit. Měly by se změnit nezdravé podmínky, špatné zvyky. Měli bychom asistovat přírodě v její snaze vyloučit nečistoty a obnovit správné podmínky organismu. Čistý vzduch, sluneční svit, střídmost, odpočinek, cvičení, vhodná strava, použití vody, víra v božskou moc - to jsou ty pravé léčebné prostředky. Příliš málo pozornosti je všeobecně věnováno zachování zdraví. A přitom je mnohem lepší předejít nemoci, než vědět, jak jí léčit, když propukne."

To hlavní, o co tady vlastně jde, je navrátit se zpět k přírodě, navrátit se zpátky ke svému Stvořiteli. Jenom tak člověk najde to pravé zdraví a štěstí.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer